Termíny

-

-

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Nabídka vybraných témat bakalářských prácí

Související stránky

Vážené studentky, vážení studenti,

katedra měnové teorie a politiky pro Vás připravila pestré spektrum témat na bakalářské práce z oblasti financí, bankovnictví, mezinárodních financí, regulace a dohledu finančního trhu, centrálního bankovnictví a měnové teorie a politiky. Nabídka témat bakalářských prací je určena studentům oboru bankovnictví a pojišťovnictví a oboru finance, a to primárně studentům 3. a 2. ročníku, kteří již uvažují o způsobu zakončení svého bakalářského studia. Vybraná témata naleznete zde: Nabídka témat bakalářských prací katedry měnové teorie a politiky

Témata nejsou touto nabídkou v žádném případě vyčerpána, řada členů katedry v rámci ISISu nabízí širší spektrum témat (více naleznete zde: https://isis.vse.cz/auth/pracoviste/prehled_temat.pl?pracoviste=35;zpet=10;id=35 ). Stejně tak studenti mají po domluvě s vedoucím práce možnost volby vlastního tématu. 

V případě zájmu o vedení bakalářské práce na katedře měnové teorie a politiky kontaktujte, prosím, příslušné členy katedry, kteří nabízejí konkrétní témata v dané oblasti. Bližší informace o způsobu, jak se píše bakalářská práce, jsou Vám také k dispozici v rámci Bakalářského semináře vypsaného katedrou měnové teorie a politiky. Pro zimní semestr se jedná o dva semináře (kapacita seminářů se pružně přizpůsobuje poptávce studentů):

1MT391 Bakalářský seminář Čt 12:45-14:15 hod. na místnosti SB 411 (vyučující Dr. Blahová)
1MT391 Bakalářský seminář Čt 12:45-14:15 hod. na místnosti SB 303 (vyučující Ing. Šíma)