Termíny

-

-

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Nabídka vybraných témat diplomových prací

Související stránky

Vážené studentky, vážení studenti,

katedra měnové teorie a politiky pro Vás připravila pestré spektrum témat diplomových prácí z oblasti financí, bankovnictví, mezinárodních financí, regulace a dohledu finančního trhu, centrálního bankovnictví a měnové teorie a politiky. Nabídka témat diplomových prací je určena studentům oboru bankovnictví a pojišťovnictví a oboru finance. Vybraná témata naleznete zde: Nabídka témat diplomových prací katedry měnové teorie a politiky

Témata nejsou touto nabídkou v žádném případě vyčerpána, řada členů katedry v rámci ISISu nabízí širší spektrum témat (více naleznete zde: https://isis.vse.cz/auth/pracoviste/prehled_temat.pl?pracoviste=35;zpet=10;id=35). Stejně tak studenti mají po domluvě s vedoucím práce možnost volby vlastního tématu. 

V případě zájmu o vedení diplomové práce na katedře měnové teorie a politiky kontaktujte, prosím, příslušné členy katedry, kteří nabízejí konkrétní témata v dané oblasti. Bližší informace jsou Vám také k dispozici v rámci Speciálního semináře vypsaného katedrou měnové teorie a politiky. Pro zimní semestr se jedná o seminář:

1MT561 Speciální seminář Pá 12:45-14:15 na místnosti SB 127 (vyučující doc. Brada)